Toca Toy Box

Ücretsiz Çeşitli Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 288
  • Version 6.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Toca Boca AB © Toca Boca
Toca Toy Box, iOS işletim sistemli cihazlar üzerinden ücretli olarak indirilip kullanılabilen bünyesinde birden fazla oyun bulunduran eğlenceli oyunlardan bir tanesi..

Toca Toy Box, bünyesinde 4 farklı uygulama barındıran iOS işletim sistemli cihazlar üzerinden ücretli olarak indirilip kullanılabilen bir oyun olarak tasarlandı. Uygulamada Toca Lab, Toca Hair Salon 2, Toca Builders, Toca Cars olarak 4 farklı bölüm bulunuyor. Oyunun Toca Lab bölümünde kullanıcılar periyodik cetveli kullanarak deneyler yapabilme imkanına erişiyor. Aynı zamanda eğitsel olan Toca Lab 118 farklı elementin kullanıcılar tarafından da daha kolay şekilde öğrenilebilmesini sağlıyor. Oyun içerisinde elementleri kullanarak santrifüjde tur attırılıyor ya da Bunsen lambası ısındırılmaya çalışıyor. Toca Lab içerinde 6 farklı laboratuvar aleti bulunuyor, kullanıcılar bu aletleri kullanarak elementlerin özelliklerini izleyebiliyor.

Toca Hair Salon 2 bölümünde ise kullanıcılar; saç kesebiliyor, aksesuarlar ile saç şekillendirebiliyor. Toca Hair Salon 2?de kullanıcıların karşısına 6 farklı karakter çıkarılıyor ve oyuncular bu karakterlerin saçlarını istedikleri gibi şekillendirebiliyor.

Toca Builders bölümde; oyuncuların emri altında bulunan 6 inşaat ustası ile birbirinden farklı eserler inşa edilebiliyor. Oyuncular inşa ettikleri eserleri de istedikleri gibi boyayabiliyor.

Toca Cars bölümünde ise; oyuncular Viola ve Walter Wheeler çiftliğine katılarak ağaçları, evleri ve yolları düzenliyor. Eski şehir kalıntılarını inceleyip yeniden tasarlayabiliyor.

 

Toca Toy Box indir